Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Готель Карпатська ружа

ua.kan-therm.com

Четвер, 15 березня 2018, 10:58

У гірськолижному комплексі "Плай" на Сколівщині отруїлись 9 осіб

Готель Карпатська ружа

Ресторан, у якому харчувались потерпілі, закрився на ремонт, – це унеможливило проведення повноцінної перевірки.

Повідомлення про спалах інфекції оприлюнено на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби України у Львівській області.

Протягом 11 березня за медичною допомогою звернулося 9 осіб, з них 4 дітей віком 4,5,8 та 11 років, які перебували на відпочинку в готелі "Карпатська ружа" гірськолижного комплексу "Плай" у с.Плав’я, Сколівського району. Зі слів постраждалих, вони харчувались у ресторані готелю. Потерпілі скаржилась на нудоту, блювоту, біль у животі, підвищення температури тіла.

Шести особам, в тому числі дитині 5 років при поступленні встановлено діагноз "гостра кишкова інфекція". У двох дітей діагноз "функціональні порушення травлення", в одної дитини – "ацетономічна блювота, гострий гастрит". Двоє дітей госпіталізовано в Сколівську центральну районну лікарню, сім осіб (в тому числі дві дитини) відмовились від госпіталізації. На ранок 12 березня всі госпіталізовані пацієнти виписані із стаціонару на вимогу батьків (проживають у Києві).

Перевіркою, проведеною 12 березня фахівцями Держпродспоживслужби у Львівській області встановлено, що у даному заклад припинили роботу з метою проведення ремонту, що не дало можливості встановити джерело, причини та умови виникнення спалаху.

Про факт виникнення спалаху та встановлення нефункціонування даного об’єкту скерована інформація у Львівську обласну прокуратуру, Головне управління Національної поліції у Львівській області та Львівську обласну державну адміністрацію.

Як повідомляє прес-центр Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і прав споживачів, уході епідрозслідування було встановлено, що до епідпроцесу причетні жителі Львівської області (с. Пасіки Зубрицькі, с. Давидів Даивдівської ОТГ Пустомитівського району) та Києва. Потерпілі проживали в 4-х номерах (були знайомі та разом відпочивали).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.