Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво на вул. Городницькій, 47

vsenovostroyki.com.ua

П'ятниця, 16 березня 2018, 13:13

Міськрада забракувала будівництво багатоповерхівок на території автопарку львівського перевізника

будівництво на вул. Городницькій, 47

Забудовнику, який самовільно збільшив поверховість будинків, сьогодні не затвердили нову містобудівну документацію на будівництво на території АТП-14630.

Сьогодні, 16 березня, члени виконавчого комітету Львівської міськради на засіданні утримались в наданні нових містобудівних умов та обмежень на будівництво ПАТ "Львівське автотранспортне підприємство – 14630" багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (2, 3, 4, 5 черги).

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

На вул. Городницькій, 47, де розташований автопарк приватного перевізника АТП-14630, на земельній ділянці, площею 2,6 га, перевізник хоче звести житлові будинки (від 2 до 11 поверхів).

Як зазначав ще минулого тижня начальник управління архітектури та урбаністики міської ради Юліан Чаплінський, за вказаною адресою забудовник отримував містобудівну документацію і вже звів багатоповехірки, самовільно збільшивши їхню поверховість.

"Інспекція архбудконтролю міста оштрафувала забудовника за збільшення поверховості будинків із вимогою видати нові містобудівні умови та обмеження і змінити подальший проект. Зокрема, понизити поверховість наступних черг і взяти нові містобудівні умови та обмеження. Ті будинки, які мали мати по 16 поверхів, понизяться на 2 поверхи. Це є вимогою інспекції, яка через це не вводить в експлуатацію збудовані об'єкти. Загальна кількість квартир і площі житла не зміниться", – пояснював Юліан Чаплінський.

Втім, як зауважував Чаплінський, зайві поверхи на вже спорудженому житлі не суперечать детальному плану території і зонінгу Шевченківського району. Відтак їх демонтовувати не будуть, а композицію житлової забудови врегулюють саме завдяки пониженню поверховості наступних будинків.

Відтак сьогодні більшість членів виконкому утрималась під час голосування за надання нової містобудівної документації ПАТ "Львівське автотранспортне підприємство – 14630".

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ПАТ "Львівське автотранспортне підприємство – 14630" зареєстроване на вул. Городницькій, 47.

Його засновниками є Володимир Хома та Абдурахмонов Зійоїдін Абдусаттарович (Республіка Узбекистан). Основний вид діяльності компанії – пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

Зазначимо, на вул. Городницькій, 47 хочуть звести елітний житловий комплекс "5 Авеню" (5th Avenue), в межах якого забудовник й самовільно збільшив поверховість існуючої будівлі.

Хід будівництва:

Фото: vsenovostroyki.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.