Новини

Інфраструктура

вулиця Дорошенка

вулиця Дорошенка

lviv.ridne.net

Середа, 28 березня 2018, 16:30517

У центрі Львова побільшає пішохідних зон

Цього року частина вулиці Дорошенка стане пішохідною.  

Про це повідомляє пре-служба Львівської міської ради.

На вул. Дорошенка, від просп. Свободи до вул. Банківської, облаштують пішохідну зону. Тут буде заборонено в’їзд приватного транспорту. Проїзд громадського транспорту цією ділянкою залишиться. Відповідні ремонтні роботи розпочнуть після Великодніх свят. Завершити планують до кінця травня.

"Ремонтні роботи з перемощення тротуарного покриття, перенесення павільйонів зупинок та встановлення нових дорожніх знаків вико-нає шляхоремонтне підприємство Галицького району. Вони стали переможцем тендеру на визначення підрядної організації, на виконання цих робіт," - розповів Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

За словами головного спеціаліста відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту ЛМР Костянтина Баранюка, такі зміни проводяться з метою пришвидшення руху громадського транспорту, зокрема трамваїв, та зменшення аварійності (йдеться про пішохідний перехід на вул. Банківській).

"Торік міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо реорганізації дорожнього руху на просп. Свободи. Відповідно, буде закрито для руху приватного транспорту ділянку на пр. Свободи від вул. Беринди до вул. Банківської. Водії зможуть об’їжджати цю територію по вул. Гнатюка.

Такі зміни проводяться з метою прискорення руху громадського транспорту та зменшення аварійності. Адже тут маємо один з найаварійніших центральних пішохідних зон – з вул. Дорошенка на вул. Банківську. У минулому році там сталося кілька ДТП", – пояснив Баранюк.

Додамо, що торік на цій же частині вулиці облаштували  громадський простір і оновили зупинку громадского транспорту.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->