Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Військові навчання

Військові навчання

Четвер, 29 березня 2018, 12:28

На Львівщині військові завершили планування навчань "Репід Трайдент-2018"

Конференція із планування найбільших у 2018 році спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав відбулась на Львівщині.

Про це повідомляє Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Цього року в навчаннях братимуть участь військовослужбовці 14 країн. Зокрема: Україна, США, Великої Британія, Канада, Грузія, Литва, Туреччина, Азербайджан, Республіка Молдова, Болгарія, Польща, Німеччина, Румунія.

Передбачається, що загалом участь у "Репід Трайдент-2018" візьмуть понад 2500 осіб. Найбільший військовий контингент буде задіяний від Збройних Сил України.

Відповідно до сценарію, українські воїни та військові підрозділи країн-партнерів навчатимуться протидіяти збройній агресії в умовах гібридної війни. Ще одним цікавим аспектом цьогорічного навчання є проведення курсів для офіцерів, що здійснюють оцінку та атестацію підрозділів за програмою взаємосумісності NATO.

Слід відзначити, що міжнародні військові навчання такого рівня відбуваються у рамках програми міжнародного військового співробітництва «Партнерство заради миру». Більшість навчань цієї серії, починаючи із 1994 року проходила на території Яворівського району Львівщини – у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Нагадаємо,навчання "Репід Трайдент" є щорічними. Торік їх проводили  восени.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.