Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

майстер-клас

ПАТ «Миколаївцемент»

Прес-реліз,   Середа, 4 квітня 2018, 12:37

До Великодня компанія CRH в Україні провела пасхальний майстер-клас для дітей працівників

майстер-клас

29 березня ПАТ «Миколаївцемент» запросив своїх працівників з дітьми на підприємство, де відбувся майстер-клас із виготовлення пасхального декору.

Про це повідомляє ПАТ «Миколаївцемент».

Сім’ї оздоблювали великодні кошики та малювали писанки.

«ПАТ «Миколаївцемент» уже 5 років входить до міжнародної групи CRH. Відповідно до стратегії компанії, окрім високих стандартів ведення бізнесу ми також проводимо соціально-відповідальну політику, до якої намагаємося залучати наших працівників, а також їхні родини», – наголосив голова правління ПАТ «Миколаївцемент» Андрій Звіринський.

Підприємство підтримує сімейні цінності.

«Мета таких заходів – об’єднати колектив та залучити наші родини до однієї великої сім’ї CRH. Загалом це вже третя така акція з минулого року. Попередні були пов’язані із охороною праці та виготовленням новорічного декору», – розповіла менеджер з персоналу ПАТ «Миколаївцемент» Юлія Кадубець.

Схожі майстер-класи відбулися на й на інших двох заводах компанії в Одесі та Кам’янці-Подільському. Участь у них взяли понад 130 дітей працівників.

Додамо, компанія CRH – лідер на цементному ринку України. Окрім цементу її підприємства поставляють щебінь, товарний бетон і залізобетонні вироби. 

До складу компанії в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПАТ «Миколаївцемент».

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.