Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

кінопалац на Сихові

кінопалац на Сихові

ДСНС у Львівській області

Четвер, 5 квітня 2018, 14:28

Пожежники хочуть призупинити на Сихові кіно

У культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка виявили порушення вимог пожежної безпеки.

Про це повідомляє сектор зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадскістю Головного управління ДСНС у Львівській області.

Вчора, 4 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області разом із представниками ЗМІ провели перевірку дотримання вимог пожежної безпеки у культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка.

У кінотеатрі є два зали, розраховані на 250 та 750 відвідувачів. Більший кінозал має у кожному ряді по 35 місць для сидіння. Рятувальники зазначають, що згідно вимог пожежної безпеки, такій ряди повинні бути посередині розділені рядом для евакуації.

Під час огляду працівники кіноцентру запевняли, що слідкують за тим, аби евакуаційні виходи завжди були доступними та відкритими. Але фахівці ДСНС помітили ряд суттєвих порушень, що можуть завадити швидкій евакуації відвідувачів. Зокрема, сходи закладу не обладнали аварійним освітленням, яке, згідно вимог, повинно обов’язково бути забезпеченим. У випадку виникнення пожежі у будівлі, електропостачання вимикається.

Також допускається сполучення шляхів порятунку із пожежонебезечними приміщеннями, які не відокремлені протипожежними перешкодами.

Подекуди біля сходів можна було побачити нагромадження предметів, зроблених із горючих матеріалів. Адміністрація закладу пояснила це тим, що у деяких приміщеннях проводяться ремонтні роботи. Але таке пояснення є абсурдним у питанні гарантування безпеки відвідувачів.

Рятувальники зауважили, що у кінотеатрі відсутні системи пожежної автоматики, немає датчиків виявлення диму чи вогню.

Під час перевірки фахівці ДСНС неодноразово помічали влаштовані тимчасові ділянки електромережі. Такі порушення часто й стають основною причиною виникнення загоряння. Адміністрація закладу пообіцяла звернути увагу на цей недолік й негайно його усунути.

Позитивним моментом під час перевірки рятувальники зазначили те, що кінотеатр обладнаний системою внутрішнього протипожежного водопроводу, і ця система є справною.

За результатами даної перевірки готуються матеріали, що передадуть до адміністративного суду щодо призупинки діяльності цього об’єкту, до повного усунення виявлених порушень.

Завершилася перевірка комплексним навчанням. Надзвичайники зімітували умовну пожежу, й провели оцінку дій персоналу закладу у випадку виникнення пожежі.

Відвідувачів з кіноцентру евакуювали, а на місце події негайно прибув пожежно-рятувальний підрозділ.

Зазначимо, що упродовж квітня-червня на Львівщині заплановано проведення перевірок на 2058 об’єктах з масовим перебуванням людей. Вже 140 таких об’єктів проінспектували.

Нагадаємо, нещодавно уряд вирішив провести масштабні перевірки громадських закладів України на пожежну безпеку.

Додамо також, що у березні міськрада оголосила  конкурс на посаду директора культурно-освітнього центру ім. О. Довженка.

Фото сектора зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадскістю Головного управління ДСНС у Львівській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.