Новини

Культура

Замок у Жовкві

Замок у Жовкві

ukrainaincognita.com

Четвер, 5 квітня 2018, 17:101086

Мінкульт шукає директора Жовківському замку

Міністерство культури оголосило конкурс на посаду директора Державного історико-архітектурного заповідника у Жовкві.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднили на офіційному сайті Міністерства культури.

Документи на участь у конкурсі приймають з 29 березня по 27 квітня включно. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи з позначкою "документи на конкурс "Заповідник" слід надсилати на електронну адресу (murytenko25@gmail.com) та поштову:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, відповідальна особа – Мирутенко Марія Іванівна, контактний телефон: (044) 234-39-93.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проектів програм розвитку Заповідника на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії. Конкурсний добір закінчується не пізніше 29 травня.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі у конкурсі:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- вільне володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Заповідника, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, додається.

Зазначимо, керівником Державно-архітектурного заповідника у  Жовкві є Володимир Герич.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->