Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дератизація

дератизація

dovidkam.com

Вівторок, 10 квітня 2018, 12:25969

У Львові більше місяця триватиме дератизація

З середини квітня до середини травня у Львові та передмістях проведуть щорічну дератизацію.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 11 квітня у Львові, Винниках, Рудно та Брюховичах розпочнуть щорічну сезонну дератизацію. Вона триватиме до 18 травня включно, і охопить також житловий сектор приватної забудови. Про це повідомив директор комунального підприємства Львівської обласної ради "Профілактична дезінфекція" Роман Добуш.

Складено плани-графіки, згідно з якими фахівці відділів профдезінфекції у присутності представників комунальників будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території комунальних підприємств. Згідно планів-графіків, фахівці розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків.

Одночасно дератизаційні заходи будуть проводити у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік та лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які знаходяться на цій території.

Також дератизацію проводитимуть в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди на проведення дератизації.

"Цими заходами ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, що є носіями багатьох інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, туляремія та інші, які можуть призвести до летальних випадків. Проведення дератизаційних робіт у приватному секторі проводиться нашими фахівцями шляхом розкладання отрутопринади у підсобних приміщеннях та підвалах будинків при згоді господаря. В дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря будинку.

Необхідно укласти договори з ОСББ на проведення дератизаційних заходів, які таких договорів немає. Також мешканці приватного сектору через оголошення у ЛКП, інформації по радіо, телебаченню, зможуть долучитися до проведення суцільної одночасної дератизації, якщо у цьому є потреба. Наприклад, якщо помешкання заселене мишоподібними гризунами. Усі питання щодо проведення весняної суцільної одночасної дератизації та свої побажання просимо адресувати за тел. 271-20-82», – пояснюють у комунальному підприємстві Львівської обласної ради "Профілактична дезінфекція".

Мешканці будинків приватного сектору, яких не буде під час проведення суцільної дератизації, при необхідності, можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання:

Залізничний район - 292-63-14

Галицький район - 271-20-82

Сихівський район - 271-20-82

Франківський район - 292-63-14

Личаківський район - 271-20-82

Шевченківський район - 252-27-74.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: