Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Львівська облрада

Понеділок, 16 квітня 2018, 11:34

Львівська облрада продовжує збирати документи претендентів на премію Бандери

Львівська облрада

Конкурс на відзначення обласною премією імені Героя України Степана Бандери стартує наприкінці серпня.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Львівська обласна рада до 31 серпня збирає матеріали для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери.

Як наголосили у облраді, премією відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські організації, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у сфері державотворення.

Претендента на отримання премії висувають громадські, політичні та наукові організації, він обов’язково повинен мати рекомендації щонайменше від трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Присудження премії передбачається в трьох номінаціях: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність, а грошова винагорода становить 20 000 грн.

Збір матеріалів сатртував з 1 січня цого року.

Нагадаємо, цьогоріч переможцями конкурсу стали Ігор Калинець, Ігор Загребельний та Михайло Романюк. У 2016 році цю премію отримали: громадська діяльність – Роман Грицьків; політична діяльність – Іван Пусько; науково-навчальна національна державотворча діяльність – Валентина Чорновіл.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.