Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

eutg.net

П'ятниця, 20 квітня 2012, 13:18

На Львівщині на три місяці зупинилось виробництво продуктів нафтоперероблення

За даними Головного управління статистики у Львівській області, протягом січня-березня підприємства Львівщини не виробляли продукти нафтоперероблення.

Також невтішними є статистичні дані добувної промисловості. В січні-березні, порівняно з тим самим періодом у 2011 р., обсяг виробництва знизився на 14,7%.

Зокрема, на підприємствах з добування паливно-енергетичних корисних копалин він зменшився на 14,9%, з добування корисних копалин, крім паливно-енергетичних – на 9,6%. Менше видобуто вугілля готового, нафти сирої, газу нафтового попутного, пісків природних, пісковику, гальки, гравію, щебеню та каменю дробленого, солі кухонної.

Підприємства переробної промисловості зменшили обсяги продукції на 2,7%. Зниження обсягів виробництва допустили підприємства усіх видів діяльності, крім підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв, тютюнових виробів та машинобудування.

Така ж ситуація і на підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, де відносно січня-березня 2011р. обсяги виробництва знизились на 17,8%.

Зазначимо, що за статистичними даними у січні-лютому 2012р. підприємства області реалізували промислової продукції на 4612,8 млн.грн. У цьому обсязі близько двох третин (60,8%) займала продукція переробної промисловості.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.