Новини

Економіка

На Львівщині на три місяці зупинилось виробництво продуктів нафтоперероблення

На Львівщині на три місяці зупинилось виробництво продуктів нафтоперероблення

eutg.net

На Львівщині на три місяці зупинилось виробництво продуктів нафтоперероблення

П'ятниця, 20 квітня 2012, 13:18

За даними Головного управління статистики у Львівській області, протягом січня-березня підприємства Львівщини не виробляли продукти нафтоперероблення.

Також невтішними є статистичні дані добувної промисловості. В січні-березні, порівняно з тим самим періодом у 2011 р., обсяг виробництва знизився на 14,7%.

Зокрема, на підприємствах з добування паливно-енергетичних корисних копалин він зменшився на 14,9%, з добування корисних копалин, крім паливно-енергетичних – на 9,6%. Менше видобуто вугілля готового, нафти сирої, газу нафтового попутного, пісків природних, пісковику, гальки, гравію, щебеню та каменю дробленого, солі кухонної.

Підприємства переробної промисловості зменшили обсяги продукції на 2,7%. Зниження обсягів виробництва допустили підприємства усіх видів діяльності, крім підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв, тютюнових виробів та машинобудування.

Така ж ситуація і на підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, де відносно січня-березня 2011р. обсяги виробництва знизились на 17,8%.

Зазначимо, що за статистичними даними у січні-лютому 2012р. підприємства області реалізували промислової продукції на 4612,8 млн.грн. У цьому обсязі близько двох третин (60,8%) займала продукція переробної промисловості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.