Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

військова частина №85

військова частина №85

prybutok.com.ua

П'ятниця, 27 квітня 2018, 13:00

Військову частину, на яку претендував Московський патріархат, передадуть у власність Львова

Міськрада створила комісію про передачу військової частини №85 у власність громаді Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет міськради створив комісію про передачу з власності територіальної громади Винник у власність Львова військового містечка № 85, що на вул. Личаківській, 105.

Як заявила директор юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич, на сесії депутати міськради проголосували про прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу цієї військової частини.

"Зараз пропонуємо створити комісію, затвердити її склад рішенням виконавчого комітету. Комісія опрацює усі матеріали. А тоді вже винесемо акт на остаточне затвердження виконавчого комітету", – зазначила Гелена Пайонкевич.

Зазначимо, на цій території місто планує збудувати музичну школу.

Нагадаємо, у 2016 році Винниківська міськрада вирішила виставити на продаж майновий комплекс цієї військової частини, що була передана урядом у власність територіальної громади Винник у березні 2011 року.

Тут у радянські часи функціонувала кіно-база з унікальними художніми, науковими і документальними фільмами для військових, а після розформування військових частин у Львові уряд планував передати комплекс в користування Московському патріархату.

Однак, через протести львів'ян проти цього рішення, у 2011 році майновий комплекс військовї частини №85 передали у власність територіальної громади Винник.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.