Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська міськрада

Середа, 16 травня 2018, 17:40

Залізнична РА Львова переплачувала підрядникам за ремонти і благоустрій району

Львівська міськрада

Аудитори виявили в Залізничній РА фінансові порушення майже на 750 тис грн.

Про це повідомила прес-служба Західного офісу Державної аудиторської служби України.

Держаудитслужба провела планову ревізію фінансово-господарської діяльності Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради з 1 січня 2015 року до 31 січня 2018 року та виявила фінансові порушення, що призвели до втрат на 743,9 тис грн.

Зокрема, аудитори виявили зайву виплату підрядним організаціям 575 тис грн за виконані ремонтно-будівельні роботи та 168,9 тис грн – за послуги з благоустрою міста.

Проте, завдяки вжитим під час ревізії заходам, аудитори забезпечили часткове відшкодування незаконних витрат: 444 тис грн повернуто на рахунки бюджету Львова.

Зазначимо, у березні цього року керівник Залізничної РА Тарас Гнида написав заяву на звільнення з цієї посади за власним бажанням. Раніше посадовця викрили на хабарі у 105 тис грн ,які він отримав за сприяння у веденні господарської діяльності родичам одного із посадовців та допомогу у працевлаштуванні.

Нагадаємо, наприкінці квітня аудитори виявили в управлінні комунальної власності Львівської міської ради фінансові порушення майже на 2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.