Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2018

rbc.ua

Середа, 16 травня 2018, 12:50

Львів організує проживання випускникам із віддалених районів області на час проведення ЗНО

ЗНО-2018

Загалом на участь у ЗНО-2018 у Львівській області зареєстровано 21 395 осіб.

Про це заявили сьогодні на брифінгу Львівська ОДА, повідомляє кореспондент Варіантів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької та іспанської мови здаватимуть лише у Львові. Тому випускникам, які матимуть бажання приїхати завчасно, обласна влада організує можливість проживання у місті.

ЗНО-2018 стартує 22 травня іспитом із математики, а до 13 червня планують оголосити результати з української мови та літератури.

Також протягом 5 робочих днів з дня оголошення результату в Український центр оцінювання якості освіти можна буде подати апеляційну заяву.

"Після оголошення результатів, ознайомившись із ними, учасники ЗНО матимуть можливість подати апеляційну заяву якщо результат їх не задовільняє", – заявила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Крім цього, у зв'язку з епідемією кору у Львові, хворі можуть зареєструватися на додаткову сесію, яка буде проводитись із 2 липня. У Львові буде лише один такий пункт. Ті, хто пропустив основну сесію ЗНО через поважну причину, матимуть змогу протягом 5 робочих днів з дня проведення предмета подати у Львівський регіональний центр заяву на участь у додатковій сесії і оригінал документа, який підтверить причину відсутності на основній сесії (хвороба, смерть близької людини, участь у міжнародних змаганнях, які проходять під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).

А до 21 першого травня триває запис на додаткову сесію осіб, які перебувають на непідконтрольній території України, які перебувають в АТО, тих хто перебуває у колоніях чи тюрмах або осіб, що перебували на навчанні за кордоном.

Нагадаємо, що із 14 травня триває реєстрація на вступ на магістратуру за процедурою ЗНО для визначених категорій студентів.

Реєстрація триватиме в приймальних комісіях кожного зі Львівських навчальних закладів. Отримавши свої результати, кожен випускник бакалаврату зможе подати свою кандидатуру в 5 вишів для проходження магістерської програми.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.