Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай

Четвер, 17 травня 2018, 13:24

"Львівелектротранс" на порозі повного ребрендингу та модернізації

трамвай

Олег Береза презентував у Львові план відмови від маршруток.

Як заявив сьгодні під час сесії Львівської міської ради директор ЛКП "Львівелектротранс" Олег Береза, "Львівелектротранс" має стати базовим перевізником міста Львова.

Відтак, у найближчий час буде розроблено логотип та бренд підприємства. Також планується створення єдиного способу фарбування для всіх трамваїв та тролейбусів.

Працівників електротрансу реберндинг також не обійде стороною. Для них розроблять та впровадять єдину форму одягу. 

Окрім цього, керівництво "Львівелетротрансу" планує активно залучати молодь до роботі на підприємстві. Як заохочення, працівники, які мешкають за межами Львова будуть забезпечені місцями в гуртожитах. А для підвищення каліфікації, працівників планують відправляти у службові відрядження у тому числі й за кордон.

Також в планах суттєве збільшення рухмого складу підприємства.

Як зазначив Олег Береза, станом на 2017 рік у Львові курсує 65 трамваїв та 55 тролейбусів. До 2020 року планується збільшити кількість техніки кожного виду до кількості 120 одиниць.

 

 

Стосовно схеми розвитку трамвайних та тролейбусних ліній, то основним для "Львівелектротрансу" є: "Те, щоб наш електротранспорт заходив у кожний спальний район", – зазначив Олег Береза.

Наразі, у зв'язку з будівництвом дороги на вулицю Суботівська, у проекті передбачено проведення тролейбусного маршруту в Рясне.

Щодо введення сучасних засобів оплати проїзду, то наразі львів'янам доступні: електронні абонементи на сайті підприємства, електронні квитки та абонементи на Приват24, оплата банківськими картками та мобільним телефоном.

За словами Берези, із 2017 року по 2018 рік зріс відсоток купівлі квитків через інтернет та у вигляді місячних абонементів.

Що стосується автобусів, то наступного тижня Львівська міська рада планує підписати договір про купівлю в лізинг 150 нових автобусів.

Нагадаємо, львів'яни вимагають від Садового відмовитися від маршруток та перейти на електротранспорт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.