Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

Середа, 30 травня 2018, 16:54

На Львівщині зменшилося виробництво пластмаси і виробів з гуми

промисловість Львівщини

У січні-квітні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 5,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво зросло на 8,4%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,8%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизилося на 0,5%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 17%), машинобудування (на 14,9%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 14,1%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 13,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 6,1%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 5,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 1,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,9%).

У січні-березні, порівняно з першими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 8,7%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.