Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Середа, 30 травня 2018, 10:46

Садовий вдруге шукатиме очисника інфільтратів у Грибовичах

Грибовицьке сміттєзвалище

Львівська міськрада планує повторно оголосили конкурс на очистку фільтратів що накопичились на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, станом на сьогодні завершено будівництво дамби фільтратів Грибовицького полігону, однак щоб прискорити очистку фільтратів, міськрада ще у лютому цього року оголосила конкурс на надання цієї послуги юридичними особами.

"Конкурс відбувся, однак переможця немає. Дуже високі ціни і нема гарантії, що будуть добрі результати. Тому будемо оголошувати повторний конкурс", – наголосив Сергій Бабак.

Нагадаємо, вартість робіт із очистки фільтратів на сміттєзвалищі ,яку встановила міськрада, – 8 млн грн. Основною вимогою надання послуги є наявність в учасника тендеру модульної установки продуктивністю 250 м³/добу.

Додамо, минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили  відкачувати у каналізацію Львова.

Також у травні ЛКП "Збиранка" провело тендер на реконструкцію Грибовицького сміттєзвалища щодо першочергових заходів з попередження надзвичайних ситуацій, ліквідації негативних наслідків аварії на землях Малехівської сільської ради.

Переможєцем обрали ТОВ "БК "Сучасні будівельні рішення", фірма запропонувала ціну у 22 099 999,99 грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.