Новини

Соціум

УПЦ КП у Львові

УПЦ КП у Львові

У Личаківському районі Львова побільшає церков

Четвер, 7 червня 2018, 13:22

Релігійна громада УПЦ КП отримала дозвіл на на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького.

За це рішення проголосували 50 депутатів Львівської міської ради, – повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської міської ради.

Рішенням надано дозвіл релігійній громаді парафії Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району Львова Української православної церкви Київського патріархату проекту землеустрою щодо відведення земель-ної ділянки на вул. К. Левицького (навпроти будинку № 67-а). Площа цієї зе-мельної ділянки – 0,15 га. Земллю надано в постійне користування для будівництва та обслуговування храму.

Парафії Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району Львова доручено здійснити реєстрацію речового права на земельну ділянку.
також громаді надано цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та орелбслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж.

Додамо, що 2 роки тому ЦПЦ КП отримала  дозвіл на будівництво церкви у Сихівському районі Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.