Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

фестиваль

Західноукраїнський Фестиваль "Куховарня RadoFest"

Середа, 13 червня 2018, 14:43

Праворадикали хочуть відмінити фестиваль у Радехові

фестиваль

Правий Сектор виступає проти проведення фестивалю "Куховарня RadoFest".

Відповідне звернення Національно-визвольний рух "Правий Сектор" надіслав голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Основною претензією праворадикалів є те, що даний захід не носить конкретної мети, яка б могла принести користь суспільству.

"Фестивалі на сьогодні – це відволікання людей від існуючих проблем в суспільстві: безробіття, росту зубожіння населення та трудової міграції до Європи".

Натомість вони пропонують або повністю скасувати проведення фестивалю "Радофест" у місті Радехові цьогоріч, або перевести його в інший формат, головною метою якого стануть збір коштів для допомоги військовим, важкопораненим, інвалідам АТО та бійцям добровольчих підрозділів, або виділити бюджетні кошти, які заплановано виділити для організації фестивалю переадресувати на вище перелічені благодійні цілі.

Зазначимо, проведення фестивалю заплановане на 28-29 липня. Додамо, що з весни 2015 року у Радехові є осередок "Правого сектора".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.