Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Степан Пакіж

Четвер, 14 червня 2018, 10:22

Степан Пакіж грітиметься два місяці у Львові

Степан Пакіж

Директору ЛМКП "Львівтеплоенерго" обрали запобіжний захід по справі службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Про це повідомляє zaxid.net.

Галицький районний суд Львова вчора, 13 червня обрав Степану Пакіжу запобіжний захід ‒ особисте зобов'язання терміном на два місяці. Також суд відхилив клопотання народних депутатів про взяття Пакіжа на поруки.

Суд зважив на посадові обов'язки підозрюваного та його сімейний стан. Відтак, хоч йому й заборонили покидати межі Львівщини, натомість дозволили відбувати у термінові відрядження в межах України без погодження.

"Рішення суду опосередковане відносно, я не збираюсь нікуди виїжджати і спокійно паспорт можу здати. З того часу, як я почав займатись будівництвом сміттєпереробного заводу, почалися переслідування", ‒ прокоментував рішення Степан Пакіж.

"Рішення суду, яким задоволене наше клопотання, відповідає матеріалам, зібраним в рамках досудового розслідування і з цієї метою орган досудового розслідування звертався із клопотанням про особисте забов'язання, оскільки таке відповідає тяжкості і обставинам", ‒ пояснив прокурор Назар Мотрук.

Нагадаємо, 6 червня директору "Львівтеплоенерго" та в.о. директора "Залізничтеплоенерго", депутату Львівської обласної ради від "Самопомочі" оголосили  підозру у вчинені службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. За інформацією прокуратури, Степан Пакіж, не маючи повноважень, уклав договір на суму понад 3 мільйони гривень із фірмою-постачальником природного газу, однак паливо не надійшло.

 Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.