Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Карбовник

Вівторок, 26 червня 2018, 13:25

Свободівця Карбовника змусять фільтрувати сексуальні відхилення

Андрій Карбовник

Депутат Львівської міської Андрій Карбовник порушив принципи депутатської етики.

Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

Вчора відбулося засідання постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради, на якому депутати розглянули звернення у Секретаріат ради щодо заяви депутатської фракції "Об'єднання "Самопопоміч" у Львівській міській раді щодо можливих порушень правил депутатської етики депутатом ЛМР з фракції ВО "Свобода" Андрієм Карбовником.

Після обговорення питання порядку денного комісія ухвалила рішення про факт порушення Андрієм Карбовником правил депутатської етики. Це рішення члени комісії ухвалили одноголосно, керуючись Статутом територіальної громади Львова. Зокрема, депутати апелюють до норм статті 41 Статуту територіальної громади Львова, а саме пунктів, що стосуються етики поведінки депутатів ЛМР. За словами голови комісії Юлії Гвоздович, у Статуті вказано, що кожен депутат повинен керуватися правилами депутатської етики: з повагою ставитися до честі та гідності колег-депутатів, службовців, та утримуватися від заяв, дій та вчинків, які компроментують колег-депутатів і керуватися у своїй діяльності та поведінці загально визнаними принципами порядності та толерантності і не вживати публічних висловлювань, що можуть трактуватися, як образа.

Голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради ЛМР Юлія Гвоздович констатувала:

"Ми на засіданні комісії одноголосно підтвердили факт порушення Андрієм Карбовником принципів депутатської етики і хочемо звернути увагу територіальної громади Львова на порушення цим депутатом норм законодавства і суспільно-визнаних моральних та етичних принципів. На сесії представник нашої комісії звернеться до Андрія Карбовника і запропонує йому попросити пробачення".

Відтак, комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова ухвалила таке рішення:

попередити депутата Андрія Карбовника про неприпустимість використання образливих висловлювань у сесійній залі у подальшій діяльності;

на одному з найближчих пленарних засідань сесії представнику постійної комісії поінформувати депутатський корпус про рішення постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова про прийняте комісією рішення; звернутися до депутатів із закликом про неприпустимість неетичної поведінки депутатів, в тому числі і використання ними образливих висловлювань, на пленарних засіданнях та на засіданнях робочих органів ради.

Нагадаємо, минулого тижня фракція Самопомочі залишила сесійну залу під час сесії Львівської міської ради. Причиною такого вчинку стало те, що на попередньому пленарному засіданні, яке відбулося 7 червня, депутат від ВО "Свобода" Андрій Карбовник образливо висловився щодо "Об'єднання "Самопоміч", порівнявши її назву із певним "сексуальним відхиленням".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.