Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

Четвер, 21 червня 2018, 11:00

Самопоміч та Свобода посварилися через онанізм

Львівська міська рада

Фракція Самопомочі залишила сесійну залу і секретар Львівської міськради Анатолій Забарило оголосив перерву та зібрав голів фракцій.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради з трубуни депутат Самопомочі Тарас Кльофа зачитав звернення, в якому йшлося, що на попередньому пленарному засіданні, яке відбулося 7 червня, депутат від ВО "Свобода" Андрій Карбовник образливо висловився щодо політичної сили "Об'єднання "Самопоміч", порівнявши її назву із певним "сексуальним відхиленням".

Тарас Кльофа від імені фракції Самопоміч звернувся до міської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова з вимогою розібратися у цьому і оголосив, що фракція сьогодні залишає засідання.

Секретар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву на 15 хвилин і запросив голів фракцій на обговорення.

Після цього Андрій Карбовник намагався прокоментувати поведілку Самопомочі, однак через шум у залі його почули далеко не всі депутати. 

Зазначимо, сьогодні на сесії міськради немає міського голови Львова Андрія Садового, а голова фракції Самопомочі Юрій Мельник є у залі та вів перемовини з депутатами і секретарем міськради. 

За підсумками перемовин Анатолій Забарило оголосив що комісія законності міськради на найближчому засіданні розгляне поведінку Андрія Карбовника і оприлюднить своє рішення 12 липня.

Після перерви голова фракції ВО "Свобода" Маркіян Лопачак пояснив, що політична сила "Самопоміч" та її лідер і міський голова Львова займаються "політичним онанізмом". Він наголосив на тому, що міський голова систематично не відвідує пленарній засідання сесії.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.