Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

перинатальний центр у Львові

Понеділок, 16 липня 2018, 12:25

За два з половиною місяці у перинатальному центрі Львова народилися більше 100 дітей

перинатальний центр у Львові

Прийом породіль у Львівському перинатальному центрі стартував 22 квітня.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні в.о. директора КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр" Ігор Потапов, з моменту відкриття в оновленому перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона у Львові народились 130 дітей.

За його словами, у акушерському корпусі перинатального центру, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених.

Нагадаємо, 24 червня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі вперше після реконструкції прийняли пологи.

Львівський обласний перинатальний центр закрили на рекрнструкцію у 2013 році. Першу чергу центру урочисто відкрив 20 квітня президент Петро Порошенко, однак опісля виявилося, що заклад все ще не готовий приймати пацієнтів. Прийом породіль тут відновили з 22 червня.

А у травні виконувачем обов'язків головного лікаря перинатального центру став Ігор Потапов, головний акушер-гінеколог Львівської області, через те, що конкурсна комісія не змогла обрати директора КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.