Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Сихів

П'ятниця, 3 серпня 2018, 13:45

Мешканцям 9 вулиць Львова виключили гарячу воду

Сихів

Гарячого водопостачання немає у мешканців Сихівського і Личаківського районів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні ЛМКП «Львівтеплоенерго» тимчасово призупинив гаряче водопостачання до 13 будинків у місті.

Зокрема, у Сихівському районі призупинено гаряче водопостачання до будинків на вул. Угорська, 21, 21а, у зв’язку з ліквідацією пориву теплової мережі до ЦТП на вул. Угорська, 21а. Відновити подачу гарячої води планують сьогодні.

Також призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Зубрівська, 32 та вул. Монастирського, 2, у зв’язку із заміною теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 15 серпня.

Через ремонтні роботи в ІТП на вул. Демнянська, 8 призупинено подачу гарячої води до будинку на вул. Демнянська, 8. Відновити подачу гарячої води планують сьогодні.

У Личаківському районі призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Піскова, 9, Солодова, 10, у зв’язку з реконструкцією котельні на вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

Також у зв’язку з гідравлікою теплових мереж від котельні на вул. Шимзерів, 1 призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Шимзерів, 5а, Мечникова, 8а, 8б, 10, 12, Некрасова, 10. Відновити подачу гарячої води планують 6 серпня.

Адміністрації ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності спричинені проведенням необхідних ремонтних робіт.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.