Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Промисловість на Львівщині

Промисловість на Львівщині

Вівторок, 7 серпня 2018, 15:48

За перше півріччя цього року на Львівщині реалізували промислової продукції більше, ніж торік

Різниця – 9,3 мільярди гривень.

Головне управління статистики у Львівській області оприлюднило звіт про реалізацію підприємствами області продукції у січні-червні 2018 цього року. 

Протягом шести місцяів цього року реалізовано такої продукції на 46,6 мільярдів гривень, що становить 3,8 % від загальнодержавного обсягу. Майже дві третини (65,9%) у загальному обсязі реалізованої продукції займала продукція перероб-ної промисловості. З видів діяльності переробної промисловості найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (13,0 мільярдів), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (4,2 мільярди), машинобудування (3,3 мільярди), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (3,2 мільярди).

Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 24,7% усієї промислової продукції (11,5 мільярдів),добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 8,0% (3,7 мільярди), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4% (0,6 мільярда).

Зазначимо, протягом аналогічного періоду торік реалізували промислової продукції на 37,3 мільярда гривень, що становило 3,6% від загальнодержавного обсягу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.