Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвайні візки

Понеділок, 27 серпня 2018, 17:10

Львівелектротранс готується капітально ремонтувати візки німецьких трамваїв

трамвайні візки

Комунальне підприємство оголосило тендер на капітальний ремонт ходових візків трамвайних вагонів "Tatra КТ4".

Про це йдеться на сайті публічних закупівель "Prozorro".

Як уточнив у коментарі Варіантам речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар, йдеться про ремонт візків для вживаних трамваїв, що куплені в Берліна.

Oчікувана вартість послуги 5 мільйонів 828 тисяч гривень. Сьогодні минув кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Відтак до участі в тендері зголосилося дві компанії: комунальне підприємство Дніпропетровської міської ради "Дніпропетровський електротранспорт" і ТзОВ "Технології електротранспорту".

У випадку успішного завершення тендеру і надання якійсь з цих компаній допуску до ремонту, їй доведеться надати послугу з ремонту візків до кінця грудня цього року.

Нагадаємо, "Львівелектротранс" закупляє y столиці Німеччини 30 вживаних трамваїв за 800 тисяч євро. Німецькі трамваї "Татра" та "Шкода", що цього року почнуть курсувати вулицями нашого міста, пройшли поглиблений капітальний ремонт. У них, зокрема, замінили електричну систему керування. Перші три привезли y кінці липня, – вони поїдуть вулицями міста у вересня. Решта вагонів мусять привезти до жовтня, і вони їздитимуть  Львовом до кінця року.

Додамо, прокуратура підозрює  працівників ЛМР і Львівелектротрансу у службовій недбалості під час закупівлі цих трамваїв, через те, що ці вагони не адаптовані для Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.