Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Левко Прокіпчук (праворуч)

Левко Прокіпчук (праворуч)

Понеділок, 3 вересня 2018, 12:49

Керівник Львівської митниці не знає своїх підлеглих за 3 роки роботи

На дорікання щодо призначення одіозних осіб на керівні посади на митниці Левко Прокіпчук заявив, що ще не знає всіх своїх підлеглих.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьгодні, 3 вересня, громадські активісти влаштували пікет Львівської митниці.

Протестувальники вимагали провести прозорий конкурс на посаду керівника митниці та вирішити проблеми із чергами на кордоні з Польщею.

"Ми проаналізуємо роботу переробних сил інших митниць, їх нормативні документи та дамо свої роз'яснення. Переглянемо розгляд цих питань у наших колег, проведемо консультаційну бесіду зі спеціалістами Львівської митниці. Ми повністю готові до діалогу", – заявив керівник Львівської митниці Левко Прокіпчук.

Після брифінгу до Прокіпчука завітали активісти з громадських організацій та ветерани АТО. Вони намагалися з'ясувати, які реформи впровадив керівник Львівської митниці за три роки своєї роботи, додаючи, що фактично рік він не перебував на робочому місці.

Свою відсутність Левко Прокіпчук пояснив проблемами в родині для вирішення яких йому знадобилось 125 днів відпустки, навчальною відпусткою для написання кандидатської роботи та піврічним відрядженням у Івано-Франківськ. На питання ж чому під час відсутності на роботі Прокіпчук виступав на телеканалах від імені Львівської митниці та про реформи чіткої відповіді не прозвучало.

Натомість головний митник заявив, що готовий написати заяву на звільнення якщо йому продемонструють факт його неправомірних дій. 

На дорікання ж активістів щодо призначення на ряд посад одіозних особистойстей, які раніше фігурували в корупційних скандалах, Левко Прокіпчук відповів: "Я реально не знаю хто зараз керує в окремих змінах".

Нагадаємо, сьогодні на кордоні із Польщею спостерігаються великі черги через страйк прикордонників у Польщі, які вимагають в уряду Польщі підвищити заробітну плату та повернутися до попередньої пенсійної системи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.