Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вулиця Морозна

mapio.net

П'ятниця, 7 вересня 2018, 12:17

На Сихові збудують новий офісно-розважальний комплекс

вулиця Морозна

Висота комплексу становитиме більше 30 метрів.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ПП "Цифрова Вежа" офісно-розважального комплексу на вул. Морозній, 14.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Офісно-розважального комплекс зведуть на земельній ділянці, площею 0,8218 га, що є у комунальній власності і призначена для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – для будівництва та обслуговування об’єкта соцкультпобуту і спортивно-оздоровчого комплексу.

Функціональне призначення ділянок – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до зонінгу Сихівського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота центру не повинна перевищувати 31 метр (від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини будівлі), а максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки зонінгом не регламентується.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ПП "Цифрова Вежа" зареєстроване у селі Підбірці на Пустомитівщині, його власниками є віра Півень та Ігор Машталер.

Підприємство створене у 2008 році і займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, допоміжних комерційних послуг.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.