Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Коросно

Коросно

ukrainaincognita.com

Вівторок, 11 вересня 2018, 16:15

Селу на Перемишлянщині хочуть повернути історичну назву

Село Коросне планують перейменувати на Коросно.

Про це сьогодні йшлося на засіданні постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури Львівської обласної ради, – передає кореспондент Варіантів.

Комісія облради підтримала ініціативу Перемишлянської районої ради щодо перейменування села Коросне Перемишлянського району на село Коросно та доручила підготувати проект рішення для затвердження на сесії Львівської облради.

Зазанчимо, історичною назвою цього села є Коросно.

Відтак, у разі прийняття цього рішення на сесії, обласна рада має звернутися з поданням до Верховної Ради України щодо перейменування села та внесення відповідних змін до реєстру Верховної Ради України про адміністративно-територіальний устрій України.

Нагадаємо, 9 квітня 2016 року Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки. У 2016 році на Львівщині у рамках декомунізації перейменували  два села – Андріївка у Буському районі та Максимівка Старосамбірського району. 

Також цьогоріч із ініціативою перейменувати село Бірки на село Борок виступила Сокальська районна рада. Депутати направили звернення до Верховної Ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.