Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

маршрутки

маршрутки

Понеділок, 17 вересня 2018, 16:40

Взяти участь у конкурсі перевізників Львова зголосилися 5 львівських компаній

Загалом на конкурс подали сім пропозицій, серед них одна з Рівного і одна з Дніпра.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив в.о. начальника управління транспорту міськради Олег Партика, на конкурс на визначення автомобільного перевізника на міських маршрутах Львова надійшло 7 пропозицій: 5 від перевізників зі Львова та по 1 – з Рівного і Дніпра.

"14 вересня закінчився термін подачі документів на конкурс на визначення автомобільного перевізника. Подалося 7 перевізників, 5 з яких є львівські – це є ТзОВ "Міра і К", АТП № 1, ТзОВ "Фіакр Львів", ТзОВ "Успіх БМ", АТП 14 630, з Рівнеого – підприємство "СВ ЛАЙФ" і з Дніпра підприємство "Автоекспрес-Днiпро", – наголосив Олег Партика.

За його словами, засідання конкурсної комісії має відбутися орієнтовно 2 жовтня. 

Нагадаємо, у червні міськрада внесла зміни до договору, який вона укладатиме з перевізниками, після проведення конкурсу. Сам конкурс був заморожений ще з лютого 2017 року через заборону Дніпровського суду. Наразі з приватними перевізниками Львівська міська рада заключає лише тимчасові договори.

Додамо, сьогодні на дорогах Львова працює комунальний перевізник АТП-1 та ще чотири приватні компанії: АТП-14630, ТзОВ "Фіакр-Львів", ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Успіх БМ", з якими зараз місто підписало тимчасові угоди.

Також вартість проїзду у місті може зрости  після проведення цього конкурсу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.