Новини

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

Середа, 19 вересня 2018, 10:45472

Микола Іщук: вірю, що автошляхи Львівщини вже в найближчій перспективі стануть не лише швидкісними, але й безпечними

Львівська облрада з ініціативи Радикальної партії Ляшка ухвалила Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо проголошення 2019 року Роком безпеки руху на дорогах України. 

Голова Львівської територіальної організації РПЛ Микола Іщук подякував депутатам Львівської облради за підтримку ініціативи радикалів щодо проголошення 2019 року - Роком безпеки руху на дорогах.

„Проблема безпеки на дорогах як нашої області, так і всієї України потребує об’єднання зусиль всіх, від кого залежить її вирішення. Безпека на автошляхах, в першу чергу, залежить від того, наскільки влада спроможна забезпечити і організувати ресурси для її вирішення. Ми дякуємо депутатам Львівської обласної ради за те, що вони зробили перший крок - ухвалили звернення до центральної влади та обласних рад, в якому викладені конкретні ініціативи щодо активізації зусиль по забезпеченню безпечного руху на дорогах“, - заявив він.

Про це повідомляє прес-служба ЛТО РПЛ.

 У зверненні йдеться, серед іншого, про те, щоб обласним радам  започаткувати нову політичну традицію і щороку поряд з національно-культурним пріоритетом визначати соціально-економічний пріоритет в розвитку Львівщини шляхом ухвалення відповідного рішення облради. Також запропоновано  депутатам Львівської облради проголосити 2019 рік Роком безпеки руху на дорогах.

В проекті обласних бюджетів на 2019 рік пропонується сформувати програму Безпека руху на дорогах Львівщини, яка передбачатиме модернізацію системи безпеки руху на автошляхах, відремонтованих протягом 2014-2018 рр. відповідно до вимог Правил безпеки дорожнього руху та максимально наближену до стандартів ЄС.

Починаючи з 2019 року виділяти гроші на ремонт та модернізацію доріг лише за умови надання замовником та виконавцями робіт проекту впровадження системи безпеки руху на них, а також після її обговорення та схвалення громадами, з урахуванням побажань та зауважень останніх.

Зобов’язати установи та організації області, дотичні до забезпечення безпеки руху на дорогах області, максимально швидко й ефективно впроваджувати у свою роботу нові державні дозволи й норми, як от: норма про звуження смуги руху, облаштування острівців безпеки на переходах, що не регулюються, захисні стовпчики на зупинках та ін.

Зобов’язати обласні державні адміністрації та обласні ради України максимально впливати на центральну владу з метою пришвидшення процесу приведення стандартів безпеки руху на українських дорогах до європейських.

Микола Іщук наголосив, що наступним кроком радикалів стане підготовка відповідної ухвали Львівської обласної ради, яка дозволить конкретизувати та втілити данні пропозиції в життя.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: