Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вікна у пам'ятці архітектури

Вівторок, 25 вересня 2018, 11:26

Львівську фірму оштрафували за встановлення пластикових вікон на пам'ятці архітектури

вікна у пам'ятці архітектури

ТзОВ "Віконні системи" проводила заміну вікон у будинку на вул. Сніжнiй.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні міської комісії із порушення законодавства про охорону історичної спадщини було розглянуто 4 протоколів щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини Львова в центрі міста.

Зокрема, мешканці будинків на вул. Лесі Українки, вул. Дорошенка, вул. Сніжна, пр. Свободи провели заміну дерев’яних вікон на пластикові, за це їх оштрафували від 850 до 1 700 грн.

Крім цього, комісія наклала штраф у 1 700 грн на фірму "Віконні системи", яка проводили заміну вікон на вул. Сніжна.

"Сьогодні започатковуємо практику накладання штрафів на безпосередніх виконавців робіт по заміні дерев’яних вікон чи дверей на пластикові. Зокрема йдеться про юридичну особу ТзОВ "Віконні системи", які проводили заміну вікон на вул. Сніжна. Пропонуємо накласти штраф у розмірі 1700 грн", – наголосив начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища міськради Олег Хандин.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ "Віконні системи" зареєстрована у Львові з 2003 року, займається виробництвом будівельних виробів із пластмас, металевих дверей і вікон. Кінцевими власниками фірми є Світлана Саєвич і Олександр Тільман.

Нагадаємо, раніше Львівська міська рада затвердила розмір штрафів юридичним особам, що є власниками або уповноваженим ним органом чи замовником робіт на пам'ятках.

Також у квітні міський голова Львова Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для вирішення проблемних питань збереження архітектурної спадщини Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.