Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість львівщини

промисловість львівщини

Середа, 17 жовтня 2018, 14:36289

На Львівщині зменшилося виробництво готових металевих виробів

У січні-серпні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво зросло на 6,8%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 4,7%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизилося на 8,8%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 12,9%), машинобудування (на 12,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,0%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,7%).

Зменшили випуск промислової продукції підприємства металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання на 0,2%.

 

Нагадаємо, у січні-липні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 4,8%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: