Новини

Соціум

ковзанка у Львові

ковзанка у Львові

vorobus.com

П'ятниця, 5 жовтня 2018, 11:20575

Два роки поспіль ковзанку на площі Ринок встановлює київська фірма

З 15 листопада на площі Ринок запрацює льодова ковзанка.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про  влаштування сезонної льодової ковзанки на площі Ринок у Львові. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відтак, для організації дозвілля мешканців та гостей Львова узимку, ковзанка відкриється 15 листопада і працюватиме до 11 березня 2018 року на північній стороні площі Ринок.

Ковзанку облаштує, як й минулоріч, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)", яка повинна укласти договір з ЛКП на прибирання території під час роботи сезонної льодової ковзанки, а також дотримуватися санітарних норм щодо шуму.

Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського
голови з питань розвитку Андрія Москаленка.

Нагадаємо, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)" зареєстрована у Львові, її власниками є ТзОВ "Портфоліо Менеджмент" (Київ) та Ольга Філатова-Кривецька (Київ), власник істотної участі засновника юридичної особи.

Займається фірма: організацією відпочинку та розваг; прокатом товарів для спорту та відпочинку; оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; наданням послуг мобільного харчування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: