Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

теплопостачання

Середа, 10 жовтня 2018, 11:00

Підприємствам Дубневичів видали ліцензію на постачання газу

теплопостачання

Раніше через обшуки у справі щодо розтрати держкоштів теплопостачальні підприємства Нового Роздолу і Новояворівська не змогли підготуватися до опалювального сезону.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Вчора на своєму засіданні НКРЕКП прийняла рішення видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "Енергія-Новий Розділ" та ПП "Гарант Енерго М" на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії.

Станом на сьогодні Новояворівська і Новороздільська ТЕЦ не уклали жодної угоди з НАК "Нафтогаз України", бо щодо цих підприємств тривають слідчі дії і перевірки. Раніше міністр розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадій Зубко, доручив Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) не допустити зриву опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі.

Нагадаємо, у січні цього року НАБУ затримало у Львові чотирьох посадових осіб ТОВ "Енергія-Новий Розділ", ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія" за підозрою в заволодінні понад 300 млн м³ природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн.

Кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є народні депутати від БПП брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

У серпні цього року Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ тимчасово перейшли до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманих від корупційних та інших злочинів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.