Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вілла на вул. Коновальця

google.com

Четвер, 18 жовтня 2018, 10:32

Компанія Дубневичів придбала віллу у Львові

вілла на вул. Коновальця

ТзОВ "Будінвест" купив на аукціоні будинок на вул. Коновальця, 88, що є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.Sale.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало на аукціоні у системі ProZorro нежитлові приміщення вілли, загальною площею 250,8 кв.м, на вул. Є.Коновальця, 88 у Франківському районі.

Будинок є пам'яткою архітектури місцевого значення. Збудував його для себе у 1904-1905 роках львівський будівничий Михайло Макович за участі Станіслава Деца. Будинок міськрада Львова неодноразово намагалася продати, ще у 2017році його початкова ціна становила 5 253 540 грн. Вілла розташована в межах історичного ареалу Львова і складається із підвалу, першого поверху та мезоніну.

Стартова ціна продажу становила 1 969 134 грн, а аукціон відбувся 16 жовтня, на який подали свої пропозиції 13 учасників. Переможцем обрали ТзОВ "Будінвест", що запропонувало за будинок найвищу ціну – 4 000 100 грн. 

Зазначимо, власниками "Будінвесту" є народні депутати брати Ярослав та Богдан Дубневич, Ігор Миколайчук, Віктор Коць.

Нагадаємо, у червні виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив перетворити віллу – пам’ятку архітектури на вул. Уласа Самчука, 6 у Львові на готель. 

Крім цього, у вересні ТзОВ "Холдинг "Гранд Готель", що належить депутату Львівської міської ради Григорію Козловському, купив на аукціоні будинок на вул. П. Дорошенка, 37, першими власниками якого була родина Бачевських.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.