Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад

медичний заклад

Четвер, 18 жовтня 2018, 10:48

Львівщина відстає у будівництві сільських амбулаторій

Мінрегіон запевняє, що всі умови для створення нових закладів забезпечені у повній мірі.

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.

На сьогодні вже затверджено 513 проектів нового будівництва амбулаторій у сільській місцевості. Загалом потреба по Україні – 688 нових амбулаторій. Також затвердженим є й питання щодо забезпечення 497 службовими автомобілями медичних працівників, які працюватимуть у нових амбулаторіях.

"Ми оцінюємо стан виконання робіт областями за дуже простими критеріями. Це розробка проектної документації, отримання експертизи, оголошення про початок будівництва, укладення договору з генпідрядними організаціями тощо", – заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, областями-лідерами в цьому питання є Харківська, Дніпропетровська, Луганська, Кіровоградська і Рівненська області, а регіонами, які відстають – Чернігівська, Львівська, Чернівецька, Одеська і Закарпатська області.

"У керівництва немає бажання активно брати участь, або не вистачає менеджерських якостей, компетенцій, фаховості та професіоналізму", – додав Зубко про ситуацію, яка склалася з областями, що відстають.

Нагадаємо, що в Україні хочуть скасувати дозвіл на заняття народною медициною. Цілительство більше не визнаватиметься медичною допомогою, що може допомогти комусь не хворіти чи вилікуватися.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.