Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміття у Дрогобичі

сміття у Дрогобичі

Середа, 7 листопада 2018, 12:21

Сміття з Дрогобича планують вивозити до Самбора, Стрия і Миколаєва

Дрогобич отримав 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як заявив депутат Львівської обласної ради, голова тимчасової контрольної комісії з питання вивозу та утилізації ТПВ у Дрогобицькому районі Богдан Гагалюк, з обласного бюджету виділили 3 млн грн для вивозу сміття з Дрогобича.

Сміття планують вивозити на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва, адже вивозити ТПВ на Броницький полігон неможливо через блокування сміттєзвалища мешканцями села.

"У мешканців села Брониця, які блокують полігон, категорична позиція: жодної машини зі сміттям вони не допустять на сміттєзвалище. Під час розмови з блокувальниками вдалося узгодити лише одне питання – проведення рекультивації полігону", – наголосив Богдан Гагалюк.

За його словами, станом на сьогодні уже розроблений проект рекультивації Броницького полігону, який потребує на реалізацію 20 млн грн. Проект знаходиться в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, опісля має відбутися тендер на проведення робіт.

Нагадаємо, у жовтні депутати облради створили комісію із вивченням ситуації щодо вивозу сміття у Дрогобичі. Тоді ж суд визнав незаконним рішення про заборону прийому ТВП на Дрогобицький міський полігон у селі Брониця, який заблокували місцеві мешканці, протестуючи проти прийому сміття зі Львова.

У зв'язку з блокадою сміттєзвалища, у серпні міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до Синютки з проханням оголосити Дрогобич зоною екологічного лиха, адже на сміттєвих майданчиках міста накопичується сміття, яке нема куди вивозити.

Зокрема, у липні в Дрогобичі накопичення сміття на майданчиках вдвічі перевищило норму і комунальні служби два тижні не могли виправити ситуацію.

Додамо, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.