Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Четвер, 8 листопада 2018, 11:05

У Львові вимагають не піднімати вартість проїзду без проведення громадських слухань

Львівські депутати вимагають розрахувати тарифи на проїзд у громадському транспорті міста і не піднімати вартість проїзду без проведення громадських слухань.

Про це під час сесії міськради заявив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

За його словами, львівські перевізники вимагають підняти ціни на проїзд у автобусах та маршрутках міста до 9 грн з 1 грудня, адже, за їхніми словами, станом на сьогодні економічно виправданий тариф на пасажирсткі перевезення становить 9,2 грн.

У разі непідняття ціни, перевізники погрожують скоротити роботу автобусів на маршрутах міста.

"Вважаємо таке різке підняття цін на проїзд недопустимим та безпідставним, це призведе до ще більшого зубожіння львів'ян та соціальногої напруги у Львові. Звертаємся до міського голови з проханням не вчиняти безпідставні кроки та не піднімати ціни на проїзд без покращення пасажирських перевезень. Ми вимагаємо не піднімати вартість проїзду у транспорті Львова без проведення громадських слухань та точного розрахунку вартості проїзду у транспорті", – наголосив Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, нещодавно львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

що у квітні 2018 року голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка заявивщо перевізники подаватимуть до міськради пропозицію про новий тариф у розмірі 7 гривень.

Додамо, сьогодні на дорогах Львова працює комунальний перевізник АТП-1 та ще чотири приватні компанії: АТП-14630, ТзОВ "Фіакр-Львів", ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Успіх БМ", з якими зараз місто підписало тимчасові угоди.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.