Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 8 листопада 2018, 13:29

У Львові створять житлово-комунальні кооперативи для АТОвців, педагогів та лікарів

Львівська міськрада

Львівські депутати затвердили програму створення житлово-будівельних кооперативів.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили програму створення житлово-будівельних кооперативів. "За" це рішення проголосували 42 депутата.

Як заявила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк, ця програма має на меті забезпечити житлом учасників АТО, працівників закладів освіти та охорони здоров’я.

За її словами, станом на сьогодні на квартирному обліку у Львові перебувають 63 учасників АТО та 944 педагогів. Створення житлово-будівельних кооперативів дозволить їм інвестувати кошти у будівництво власного житла, а міська рада має передбачити для цього земельні ділянки, а також долучитися до співфінансування.

Перелік заходів з реалізації програми створення житлово-будівельних кооперативів:


з/п

Заходи

Термін виконання

1.

Проводити зарахування на кооперативний облік учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), працівників закладів освіти та охорони здоров’я та вести окремі списки за цими категоріями черговиків

Впродовж дії Програми

2.

Проводити моніторинг бажаючих стати членами житлово-будівельних кооперативів учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), працівників закладів освіти та охорони здоров’я під час проведення перереєстрації черги та визначати потребу у будівництві кооперативного житла

Впродовж дії Програми

3.

Формувати житлово-будівельні кооперативи з черговиків - учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил),  працівників закладів освіти та охорони здоров’я та подавати на затвердження виконавчому комітету

Впродовж дії Програми

4.

Розробляти проектну документацію на будинки, проектувати інженерні мережі, проводити необхідні експертизи

Впродовж дії Програми

 Нагадаємо, на початку жовтня 2016 року Львівська міськрада передбачила матеріальну компенсацію бійцям АТО по 100 тис грн кожному замість земельних ділянок та внесли зміни до програми підтримки учасників АТО – мешканців Львова.

Програма діятиме у Львові до 2020 року. На виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять 410 млн грн: 10 млн виділили у 2016 році і по 100 млн грн виділяють кожного наступного року до 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.