Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

старе авто

старе авто

Анастасія Лубенська

Середа, 14 листопада 2018, 13:16

Близько 70 покинутих автівок міська рада прибере з львівських вулиць

Перший автомобіль евакуювали в понеділок, на перехресті вулиць Костя Левицького та Івана Франка.

Близько 70 покинутих автівок управління безпеки Львівської міськради планує прибрати з львівських вулиць. Перший занедбаний автомобіль забрали на евакуаторі у понеділок, 12 листопада, неподалік від перехрестя вулиць Костя Левицького та Івана Франка.

Як повідомили міські чиновники, господарю старенького ВАЗу вже надходило декілька попереджень, щоб прибрати машину з недозволеного місця для паркування. Однак жодного разу водій так і не з’явився, тому машину довелося відвезти евакуатором на штрафний майданчик.

У випадку, якщо хазяїн автомобіля все ж з’явиться у місті, то, згідно з заявою заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, він має сплатити всі послуги користування евакуатором та стоянку автомобіля на штрафмайданчику.

"720 гривень – переміщення автомобілю на штрафмайданчик, 255 гривень – штраф за порушення благоустрою і правил дорожнього руху, 144 гривні – за одну добу перебування авто на майданчику, з першої доби по сьому, а далі доба коштуватиме 24 гривні", – пояснив начальник безпеки міста Юрій Діль. 

Якщо хазяїн не повернеться і не забере свій транспорт, автівку буде утилізовано як металобрухт.

Пошук автобрухту на вулицях Львова тривав близько півроку, і за цей час до міськради надійшло близько 70 заяв про покинуті автівки. Загалом, управління безпеки Львівської міськради планує очистити вулиці від старих машин до Нового року.

Автор – Анастасія Лубенська

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.