Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

площа Ринок, 13

площа Ринок, 13

Вівторок, 20 листопада 2018, 13:45

Садовий продає приміщення у Ґлячівській і Алембеківській кам'яницях за 12 мільйонів

Управління комунальної власності Львівської міськради виставило на продаж приміщення у будинках на площі Ринок, 12 і 13.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.Sale.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro приміщення першого поверху будинків на площі Ринок, 12 та 13 у Львові, загальною площею 72,9 кв.м.

Зокрема, продають приміщення, площею 28,4 кв.м, на площі Ринок, 12 та приміщення, площею 44,5 кв.м, на площі Ринок, 13 у Галицькому районі Львова, які є пам’яткою культурної спадщини місцевого значення та внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Два приміщення з’єднані між собою і являють собою одне нежитлове приміщення з фасадним входом і вікнами-вітриками.

Аукціон стартує 10 грудня, а початкова вартість приміщення становить 12 689 676 грн.

Нагадаємо, депутати на минулій сесії Львівської міської ради дозволили приватизувати приміщення у будинках на площі Ринок, 12 і 13.

Зазначимо, будинок на площі Ринок, 12 – пам'ятка архітеркури Львова, колишня кам'яниця Ґлячівська, збудована у ХVІ ст. Тоді її був радник Йодок Ґляч, а будинок на площі Ринок, 13 – колишня кам'яниця Алембеківська, зведена на початку ХVІІ ст. на місці попередньої ґотичної кам'яниці ХVІ ст. Першим її власником був Ян Алембек, львівський аптекар та бургомістр, автор першого опису Львова (1618 р.).

Нагадаємо, у лютому міськрада вирішила виставити на продаж нежитлові приміщення на пл. Ринок, 19, 20, 21.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.