Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

фармацевтичні пропарати

фармацевтичні пропарати

Вівторок, 18 грудня 2018, 17:29

На Львівщині зменшилося виробництво фармацевтичних препаратів

У січні-жовтні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 3,3%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво зросло на 6,1%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 4,9%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизилося на 10,6%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах машинобудування (на 13,4%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 9,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 5,6%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,0%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 1,6%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 2,5%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 1,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,1%).

Нагадаємо, у січні-вересні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 2,9%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.