Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кінопалац ім. О. Довженка

кінопалац ім. О. Довженка

Понеділок, 3 грудня 2018, 13:40

На Сихові вперше відбудеться Рідзвяний ярмарок

Різдвяний ярмарок облаштують на площі перед кінотеатром ім. О. Довженка.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради погодив організацію та проведення різдвяного ярмарку на площі перед Культурно-освітнім центром ім. О. Довженка, – передає кореспондент Варіантів.

З 14 грудня 2018 року до 14 січня 2019 року на площі перед Культурно-освітнім центром ім. О. Довженка, що на Сихові, вперше проходитиме  Різдвяний ярмарок.

Організатором цього різдвяного ярмарку є ТзОВ "Львівські ярмарки", яка також облаштовує Різдвяний ярмарок перед Львівською оперою та на площі Ринок у Львові.

Різдвяний ярмарок на Сихові триватиме з 11.00 год до 22.00 год у будні дні, а у святкові та вихідні дні – з 10.00 год до 23.00 год. Площа ярмарку – 65 кв.м.

ТзОВ "Львівські ярмарки" також має встановити на площі перед кінотеатром 15 смітників, а також 3 контейнерів для сміття, обмежити продаж напоїв у скляній тарі під час проведення заходу.

Зазначимо, Різдвяний ярмарок у Львові на площі Ринок та проспекті Свободи триватимез 7 грудня по 20 січня з 11:00 до 23:00 год.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ "Львівські ярмарки" зареєстроване у Львові, власниками компанії є Віктор Олянишин, Роман Кедик, Ігор Фіняк. ТзОВ "Львівські ярмарки" з 2007 року займається функціювання атракціонів і тематичних парків.

Додамо, міськрада планує реставрувати площу перед кінотеатром ім. О.Довженка. Згідно із проектом реконструкції, тут відреставрюють фонтани та збережуть пішохідну зону.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: