Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кінопалац ім. О. Довженка

Wikimapia

Середа, 7 листопада 2018, 10:19

У Львові визначилися із реконструкцією скверу на Сихові

кінопалац ім. О. Довженка

Згідно із проектом реконструкції скверу біля кінотеатру ім. О. Довженка, тут відреставрюють фонтани та збережуть пішохідну зону.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив вчора, під час громадських слухань щодо облаштування громадського простору біля кінотеатру ім. О. Довженка, начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський, у міськраді визначилися із ескізом площі.

"Ця площа розглядалася як головна площа цього району, місце громадського дозвілля. Тут передусім мало б бути збереження зеленої зони, тобто це є площа пішохідна, яка є в однаковій дистанції, радіусі до найвіддаленіших частин Сихова. Однозначно вона має бути насичена різноманітними функціями, тобто від зелені до фонтанів і іншого сучасного освітлення", – наголосив Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, у жовтні виконавчий комітет Львівської міської ради постановив управлінню архітектури та урбаністики укласти з переможцем Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові договір на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Зазначимо, у березні у Львові стартував Всеукраїнський конкурс на кращу пропозицію щодо облаштування громадського простору перед кінопалацом ім. О. Довженка. Відновлення Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка та площі перед ним входить у затверджену у міськраді Стратегію розвитку Сихова. Згідно з нею, на всі ці роботи планують виділити 30 млн грн.

Однак у травні Львівська обласна рада прийняла  рішення про спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні на Сихові у Львові. Меморіал має розміщуватися у сквері біля кінотеатру ім. О. Довженка, відтак депутати звернулись до Львівської міськради про погодження місця спорудження меморіалу на проспекті Червоної Калини.

Тоді ж львів'яни провели акцію протесту з вимогою спорудити на Сихові меморіал Небесної Сотні.

Також у лютому виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження памятника-меморіалу героям Небесної сотні на вул. М. Кривоноса. Наразі на підготовчі роботи для встановлення пам'ятника витратили понад 1 млн грн. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.