Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Меморіал Небесної Сотні на Сихові

Четвер, 17 травня 2018, 11:20

Сихівчани хочуть мати меморіал Небесної Сотні у свому районі

Меморіал Небесної Сотні на Сихові

Вони провели акцію протесту при вході в Львівську міську раду і виступили на сесії міськради.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.
Сьогодні близько десяти осіб, які представились жителями Сихівського району перед початком сесії місьради висловили вимогу спорудити на Сихові меморіал Небесної Сотні.
Вони пояснили, що площа між кіноцентром імені О.Довженка і церквою Покрови (на проспекті Червоної Калини) є найдоцільнішим місцем для такого меморіалу. Разом з тим вони не проти й спорудження монумента на вулиці М.Кривоноса.

На початку сесії міськради двоє учасників акції протесту виступили перед депутатами. Під час виступу вони заявили що звертались у міську раду з пропозицією спорудити монумент Небесної Сотні у 2014.

Після них виступив начальник управління архітектури і урбаністики Львівської міськрї ради Юліан Чаплінський і нагадав про проведений конкурс на спорудження монументу в сквері на вулиці Кривоноса, де вже закладено символічну капсулу.

Нагадаємо, у лютому виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження памятника-меморіалу героям Небесної сотні на вул. М. Кривоноса та затвердив містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва на облаштування ЛКП "Зелений Львів" громадського простору з вшанування пам’яті героїв Небесної сотні на цій вулиці. Також у лютому міськрада затвердила  стратегію розвитку Сихова, в якій передбачено відновлення фонтану i cтворення  громадського простору на площі перед кіонцетром імені О.Довженка. 

Цього тижня Львівська обласна рада депутати прийняла  рішення про спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні на Сихові у Львові. Вона звернулась до львівської міськради про погодження місця спорудження меморіалу на проспекті Червоної Калини.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.