Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівводоканал

Львівводоканал

Понеділок, 17 грудня 2018, 16:00

"Львівводоканал" витратить 15 мільйонів на охоронців

ЛМКП "Львівводоканал" виділить 15 млн грн на охорону очисних споруд Львова та насосних станцій.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

ЛМКП "Львівводоканал" оголосив тендер у системі ProZorro на послуги із з охорони об’єктів, що належать водоканалу, до 31 грудня 2019 року.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має охороняти будівлі насосних станцій "Сихів", "Сокільники", "Кривчиці", "Північна-35", "Довга", "Рясне-2", "Збоїща", "Винники", "Миколаїв", "Будзень-2", "Будзень-3", "Карачинів", "Бібрка", "Малечковичі", "Зарудці", "Глинна Наварія", виробничу базу, склад МТЗ та 3 водозбірники на вул. Зеленій (буд. 93, 104, 106), приміщення Сервісного центру на вул. Зелена, 62, а також адмінбудівелі та адміністративну територію підприємства через обслуговування "тривожної кнопки" (всього 11 цілодобових постів і 1 денний). 

Також "Львівводоканалу" потрібна охорона водозаборів (всього 153 свердловини) та водогонів (всього 5 маршрутів), каналізаційних очисних споруд.

Кінцевий терман подання тендерних пропозицій – 8 січня, аукціон стартує 13 лютого, а очікувана вартість послуг становить 15 123 234 грн.

Додамо, "Львівводоканал" увійшов у трійку підприємств України із скидів забруднених стічних вод.

Раніше Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. 

Детальніше про це можна дізнатися тут.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.