Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Тетяна Колісніченко

1tv.com.ua

П'ятниця, 14 грудня 2018, 10:40

Львівській філії "Суспільного ТБ" призначили тимчасового керівника

Тетяна Колісніченко

Філію "Львівська регіональна дирекція" ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія" тимчасово очолила Тетяна Колісніченко.

Про це у коментарі "Детектор медіа" повідомила Тетяна Колісніченко.

Ще 3 грудня керівника департаменту взаємодії з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяну Колісніченко, яка раніше обіймала посаду виконавчого директора Хмельницької філії НСТУ "Поділля-центр", призначили т.в.о. керівника львівської філії "Суспільного телебачення". 

За її словами, вона планує перетворити особняк на вул. Княжа, 5 у Львові, що належить філії і пустує, на хостел, а також здавати приміщення ТБ у Львові в оренду.

Зазначимо, раніше на конкурсі на посаду менеджера філії "Львівська регіональна дирекція" переміг Олександр Бузюк, який звільнився за згодою сторін, а черговий конкурс на посаду менеджера Львівської філії НСТУ буде оголошено наприкінці січня 2019 року.

Додамо, до складу Львівської філії входить телеканал UA: Львів та радіостанція "Львівське радіо".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.