Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ігор Коць

Середа, 19 грудня 2018, 11:57

Ігор Коць: Реформа ДФС – це можливість вирішити кадрові питання фіскальних органів

Ігор Коць

Голова Громадської ради при ДФС Ігор Коць підтримує створення митної та податкової ДФС.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Голова Громадської ради при ДФС у Львівській області Ігор Коць позитивно оцінює рішення Кабміну про реорганізацію Державної фіскальної служби шляхом розділення на Державну податкову та Державну митну служби.

"Реформа ДФС, а саме її поділ на дві служби є відповідальним кроком. Будемо сподіватись, що це дозволить вдосконалити систему адміністрування податків і зборів, підвищити прозорість та підзвітність роботи податкових і митних органів, і що є вкрай важливо, в тому числі й для Львівщини, – вирішити кадрові питання" – заявив він.

Коць наголосив, що Громадська рада уважно стежитиме і прийматиме активну участь в процесі проведення кадрових конкурсів на посади керівників новостворених фіскальних служб. 

Нагадаємо, що 18 грудня уряд прийняв рішення про поділ Державної фіскальної служби на Державну митну і Державну податкову служби, діяльність яких координуватиметься через Міністра фінансів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.