Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ресторан "Дуже висока кухня""

ресторан "Дуже висока кухня""

fest.lviv.ua

Середа, 26 грудня 2018, 11:50

!Fest відкрив 12-ий ресторан на площі Ринок

Холдинг емоцій !Fest відкрив ресторан "Дуже висока кухня" на площі Ринок, 14.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У суботу, 22 грудня, Холдинг емоцій !Fest відкрив ресторан високої кухні на площі Ринок, 14 на 5-поверсі Венеційської кам’яниці – "Дуже висока кухня". До кінця грудня заклад працюватиме в тестовому режимі.

"В закладі працюватимуть лише кухарі та технічний персонал. Гості замовлятимуть страви, базуючись лише на своїх смаках та бажаннях. Це швидше гастрономічний експеримент, аніж звичний ресторан. Доповнюватиме гастрономію музика, котра звучить лише з вінілів, та унікальна рупорна акустика, винайдена та виготовлена у Львові. Всі кухарі нового ресторани навчались у внутрішній кулінарній школі !Fest та пройшли спеціальний відбір", – розповіли організатори.

Наразі за цією адресою вже працють два ресторани холдингу: "Найдорожча ресторація Галичини" та "Криївка". 

Нагадаємо, нещодавно Холдинг емоцій !Fest став власником ресторану "Ратуша", який знаходиться під кабінетом міського голови Львова Андрія Садового. Також липні цього року холдинг емоцій !Fest став співвласником кав'ярні "Дзиґа".

Новий ресторан стане 12 закладом !Фесту на Площі Ринок, де, окрім нього, вже є такі точки: Криївка, Найдорожча ресторація Галичини, П'яна вишня, Біля Діани, Львівська копальня кави, Театр пива "Правда", Львівські пляцки, ресторан "Ратуша", книгарня Видавництва Старого лева, крамниця сувенірів "Львівські цяцьки" та ресторан "Ратуша".

Також в околицях Площі Ринок знаходяться ще такі заклади Холдингу емоцій !Fest: Дім легенд, Під Золотою Розою (Староєврейська), Мазох-café, Львівська майстерня шоколаду (Сербська), Гасова лямпа, Дзиґа (Вірменська), Старенький трамвай (Площа Галицька), Реберня під "Арсеналом" (Підвальна), кафе-пекарня "Пошта на Друкарській" (Друкарська), Пструг, хліб та вино (Братів Рогатинців), Перша Львівська Грильова Ресторація М'яса та Справедливости (Валова). Також на Підвальній розташована Туристично-івентова компанія Just lviv It!

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.