Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

взуття

взуття

Четвер, 10 січня 2019, 16:40

На Львівщині зменшилося виробництво одягу і виробів з шкіри

У січні-листопаді, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 2,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво зросло на 5,7%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 4,1%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизився на 10,9%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах машинобудування (на 12,8%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 8,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 5,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,3%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 1,1%).

Нагадаємо, у січні-жовтні, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 3,3%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.